درباره ما

درباره ما

درباره شرکت مبناصنعت

شرکت مبنا صنعت اسپادانا از سال 1386 در صنایع  مختلف کشور به عنوان پیمانکار در زمینه های مهندسی و طراحی ، خرید تجهیزات داخلی و خارجی ، نصب و اجرا و راه اندازی فعالیت دارد.

شرکت مبنا صنعت اسپادانا عضوی از هلدینگ شرکت صفا فولاد سپاهان میباشد که عهده دار فعالیتهای مهندسی و تخصصی از جمله در زمینه های یوتیلیتی ، تصفیه خانه های آبهای صنعتی و بهداشتی ، واحد های آبرسانی صنایع و ساخت تجهیزات وابسته میباشد. این شرکت علاه بر توانمندی و تجربه بالا در زمینه طراحی و مهندسی ، ساخت و اجرا  ، از توان بالای بازرگانی داخلی و خارجی و مالی شرکت مادر با حجم پروژه های اجرایی  در پانزده سال گذشته بالغ بر 150 هزار میلیارد ریال بهره می برد.

یکی از زمینه های فعالیت شرکت مبنا صنعت اسپادانا، ساخت کولرهای هواخنک ،هیبرید و یا آدیاباتیک برای خنک کردن آبهای درگردش تجهیزات است.

در حال حاضر در اکثر صنایع از سیستم تر برای خنک کاری آب استفاده میشود که با توجه به وضعیت بحرانی آب در کشور ایران، تعویض این سیستم ها با کولرهای هوا خنک و ساخت واحدهای صنعتی جدید با سیستم خشک اهمیت ویژه ای دارد .استفاده از ایرکولرهای شرکت مبنا صنعت ، میتواند مصرف آب را تا 80 درصد در طول سال کاهش یابد.

برای پرسیدن هر سوالی تماس بگیرید ۳۲۶۶۹۶۱ -۰۳۱

مهندس محسن جمالی‌فر

(مدیرعامل و بنیانگذار)

30 سال سابقه کار

مشاوره

وجه تمایز شرکت مبنا صنعت اسپادانا

مبنا صنعت اسپادانا تجربه قابل توجهی در زمینه های مختلف قراردادی شامل EPC دارد. این شرکت متخصصان ویژه ای را جهت برآورد تجهیزات مورد نیاز در پلنت های مختلف دارد. این موضوع باعث شده است تا شرکت ما را در بین سایر شرکت های فراهم کننده خدمات در کشور مشهور سازد.

شرکت مبنا صنعت اسپادانا

تنوع محصولات و خدمات!

شرکت مبنا صنعت اسپادانا سرویس های مهندسی کامل (شامل مهندسی پایه و مهندسی تفصیلی) ، تهیه، ساخت و مدیریت پروژه را برای کابران در زمینه های نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع آهنی و غیر آهنی (مس، آلومینیم، فولاد و…) از فرآیند و طراحی پلنت تا ساخت، راه اندازی و بهره برداری را ارائه می کند.

مشاوره تخصصی تضمین کیفیت خدمات پس از فروش
ما در مبنا صنعت به شما تخصصی‌ترین مشاوره ها را در خصوص محصولات و خدمات ارائه می‌دهیم

ما در مبنا صنعت بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را در اختیار مشتریان قرار داده‌ایم

مبنا صنعت به منظور جلب رضایت شما مشتریان عزیز خدمات پس از فروش ویژه‌ای را در نظر گرفته است
WhatsApp-Image-2021-11-15-at-2.49